Виставка Великодніх писанок на Алеї закоханих

Дата: 12.04.2017 16:20
Кількість переглядів: 761

Фото без описуСьогодні на Алеї закоханих міський голова Н.М. Дзюба, перший заступник міського голови С.О. Овчаренко, заступник міського голови О.І. Федина, керуючий справами виконкому міської ради В.А.Галицький, начальник відділу освіти Яготинської райдержадміністрації М.Т. Степанченко, керівники, вихованці дошкільних та загальноосвітніх шкіл міста, яготинці були присутні на феєричному святі – виставці Великодніх писанок на Алеї закоханих,  яка була ініційована міським головою Н.М. Дзюбою.

На виставці було представлено весь спектр дошкільної та учнівської декоративно-прикладної діяльності з використанням різних технік виконання. Для експонатів виставки цього року характерні оригінальність, нестандартний підхід у підборі матеріалів та поєднанні різних видів технік; високий рівень композиційного рішення в оформленні великодніх композицій з використанням традиційної української писанки. Виставка вразила своєю неповторністю, колоритністю, та якісним рівнем виконання представлених робіт.

Мудрі люди кажуть: "У світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки". І справді, тільки велика любов може творити такі дива гармонії та уяви. Кожна писанка - це ніби маленький світ. Тут і українка, і лелеки, і калина, і усі пори року ну й звичайно традиційна Великоднева символіка, адже писанка – це не просто сувенір чи народна мініатюра, вона несе в собі високий заряд енергетики, аби підтримати лад та рівновагу у нашому світі.

Дошкільнята та учні загальноосвітніх шкіл м. Яготина представляючи свої вироби розповідали вірші, легенди про писанки, співали пісні, водили хоровод прославляючи воскресіння природи, її відродження та розквіт, а також яйце, з якого, як вважалося, і почалося життя на Землі.

Очільник міста подякувала кожному хто приєднався до виставки та вручила подяки учнівським колективам загальноосвітніх шкіл міста за активну участь у розписі Великодньої писанки, яка з давніх-давен є оберегом українців.

Тож пам’ятайте, що навіть найменший подарунок може бути найкращим, якщо у нього вкласти душу. А наші предки знали як це робити, і ми повинні продовжити їх мету – дарувати людям доброту. Цю доброту подарували школярі м. Яготина, створивши Великодню писанку, адже саме вона, як оберег рідного краю, міста залишиться на почесному місці – Алеї закоханих, нагадуючи кожному про звичаї і традиції українського народу.

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора