Порядок в місті залежить від кожного з нас
10 листопада працівники апарату Яготинської міської ради на чолі з міським головою Н.М. Дзюбою прибирали паркову зону поблизу Алеї Слави щоб спільними зусиллями зробити наше рідне місто ще красивішим і привабливішим. До прибирання також долучився і небайдужий житель міста.
Яготинська міська рада закликає всіх небайдужих мешканців міста долучатися до доброї справи.
Також хочеться виразити щирі слова вдячності всім тим людям, які небайдужі до чистоти нашого міста і вносять посильний внесок в покращення його благоустрою.
Ціна ошатності нашого міста може залежати не від захмарних капіталовкладень, а від особистої участі, від бережного ставлення до навколишнього середовища, усвідомлення того, що порядок в місті, як у власній домівці, залежить від кожного з нас.
До Вашої уваги фотозвіт з прибирання паркової зони міста.