Прийом громадян

Дата: 20.10.2017 16:28

Фото без опису20 жовтня до міського голови Н.М. Дзюби звернулись яготинці по питанням соціального захисту населення, житлово-комунального господарства, перевезення на автобусних маршрутах міста дітей дошкільного та шкільного віку.

До першого заступника міського голови С.О. Овчаренка звернулися громадяни щодо житлово-комунального господарства та пільгового перевезення на автобусних маршрутах міста.

До заступника міського голови О.І. Федини звернулися яготинці по вирішенню питань соціального захисту населення.

Секретар Яготинської міської ради Т.І. Рубанчук консультувала яготинців по наданню характеристик на громадян, обстеженню житлово-побутових умов депутатами Яготинської міської ради VII скликання.

В ході особистого прийому яготинці отримали роз'яснення та необхідні консультації, а відповідальним працівникам міської ради були надані відповідні доручення.

Працівники Яготинської міської ради видавали довідки та надавали роз’яснення громадянам з різних питань.