Київська область, Яготинський район

Засідання позачергової двадцять сьомої сесії Яготинської міської ради VII скликання (відео)

Дата: 01.11.2017 16:43

Відеоматеріал незалежного інформаційного ресурсу "Яготин інфо"

01 листопада відбулося засідання позачергової двадцять сьомої сесії міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Н.М. Дзюби.

В роботі сесії взяли участь: депутат Київської обласної ради А.М. Шахар’янц; члени виконавчого комітету міської ради В.Ф. Сапронайтіс, О.В. Задорожній; працівники Яготинської міської ради; керівники комунальних підприємств міської ради; жителі міста А.М. Ольшевський, І.П. Белбас та представники засобів масової інформації.

На засіданні позачергової двадцять сьомої сесії міської ради сьомого скликання депутати розглянули питання про внесення змін до рішення Яготинської міської ради від 15.12.2016 № 641-14-VII "Про міський бюджет м. Яготина на 2017 рік".