Особистий прийом громадян

Дата: 21.11.2018 16:45

Фото без опису21 листопада  міський голова Н.М. Дзюба провела особистий прийом громадян.

Більшість питань, з якими до очільниці міста звертались яготинці, стосувалися вирішення питань благоустрою, житлово-комунального господартсва, транспорту, земельних відносин тощо.

Усі мешканці міста, які звернулися на особистий прийом до міського голови, отримали необхідні відповіді та консультації.

Заступник міського голови О.І. Федина інформувала громадян щодо благоустрою прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку по вул. Каштанова Алея, 7 та з питань соціального захисту населення, зокрема, надання матеріальної допомоги жителям міста на лікування тощо.

Протягом робочого дня працівники відділу Яготинської міської ради видавали довідки та надавали роз’яснення громадянам.