Шановні жителі та гості міста!

Дата: 25.03.2019 16:53

Фото без описуРозпорядження Яготинського міського голови від 14 березня 2019  року № 27-аг "Про проведення в м.Яготині двомісячника благоустрою"

Відповідно до підпункту 7 пункту «а»  статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», на виконання розпоряджень Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 року № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів», Київської обласної державної адміністрації від 07.03.2019 № 120 «Про проведення в Київській області двомісячника благоустрою населених пунктів», Яготинської районної державної адміністрації від 13.03.2019 №74 «Про проведення в Яготинському районі двомісячника благоустрою», з метою підтримання в належному санітарному стані парків, скверів, вулиць м. Яготина, створення умов для збереження майна територіальної громади міста, залучення трудових колективів та мешканців міста до благоустрою територій загального користування, їх санітарного очищення

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Провести з 18 березня по 18 травня 2019 року в м. Яготині двомісячник благоустрою населених пунктів (далі – двомісячник благоустрою).

2. Утворити міський штаб з організації проведення в м.Яготині двомісячника благоустрою у складі, що додається.

3. Встановити четвер - єдиним санітарним днем на території міста.

4. Провести у рамках двомісячника благоустрою 20 квітня 2019 року акції «Посади своє дерево» та «Зробимо Україну чистою»;

5. Залучити до благоустрою, санітарного очищення та озеленення території м. Яготина трудові і матеріально-технічні ресурси підприємств, організацій, установ, закладів та фізичних осіб-підприємців, для чого:

1) проводити прибирання власних та прилеглих територій, в межах, які закріплені відповідно до «Правил благоустрою та утримання територій у місті Яготині»;

2) привести до належного стану фасади споруд, магазинів, виробничих приміщень, паркани, власні та прилеглі території.

6. Власникам будинків та будівель поновити, або встановити номери будинків в разі їх відсутності.

7. Власникам приватних садиб навести порядок у дворах та прилеглих до дворів територіях та постійно підтримувати його.

8. Комунальному підприємству Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційній контора» зосередити головну увагу на благоустрої прибудинкових територій.

9. Комунальному підприємству Яготинської міської ради «Комунальник» провести роботу по впорядкуванню вулиць, скверів, парків, дитячих майданчиків, по озелененню міста та збільшенню площ зелених газонів і квітників.

10. Спеціалізованому комунальному підприємству Яготинської міської ради «Ритуал» провести роботи по благоустрою території кладовищ міста.

11. Заборонити всім суб’єктам господарювання (організаціям, установам,  закладам, фізичним особам-підприємцям) та жителям міста:

1) проводити захоронення та спалювати сміття, твердих побутових відходів на території міста;

2) зберігати за межами власної території (на вулицях, тротуарах, під парканом і т.д. будівельні матеріали, тверде паливо, техніку та інше майно;

3) викидати сміття і тверді побутові відходи на вулиці, площі, у сквери, парки, лісосмуги і т.д.;

4) мити транспорт біля ставків і річок, в місцях масового відпочинку громадян;

5) паркувати автотранспорт на майданах, тротуарах, зелених газонах та інших місцях, які не пристосовані для цих цілей;

6) пошкоджувати або знищувати зелені насадження, розклеювати на будинках, парканах, автобусних зупинках, опорах, деревах оголошення та рекламу.

12. До громадян та посадових осіб підприємств, організацій, установ, суб'єктів підприємницької діяльності, які допустили порушення Правил благоустрою та утримання територій у місті Яготині, застосовувати заходи адміністративного впливу згідно з чинним законодавством України.

13. Відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату міської ради забезпечити інформування населення про хід проведення двомісячника благоустрою через засоби масової інформації.

14. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження  Яготинського міського голови від 02 квітня 2018 року № 25-аг «Про проведення двомісячника благоустрою, санітарної очистки та озеленення міста Яготина».

14. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                   Н.ДЗЮБА

до розпорядження Яготинського міського голови

14.03.2019  № 27-аг

Склад міського штабу з організації проведення в м.Яготині двомісячника благоустрою