Привітання учасників бойових дій Другої світової війни м. Яготина

Дата: 21.09.2020 17:22

Фото без описуУ довічному боргу наше покоління перед тими ветеранами війни, кому випало пройти через горнило битв і дожити до цього світлого дня. Все менше їх залишається в життєвому строю.

З нагоди 77-ї річниці визволення міста Яготина від нацистських загарбників перший заступник голови Яготинської міської ради Сергій Овчаренко, керуючий справами виконавчого комітету Яготинської міської ради Володимир Галицький та голова міської територіальної організації ветеранів війни, праці та військової служби Олександр Колесник привітали учасників бойових дій Другої світової війни м. Яготина.

За героїзм, відвагу і самопожертву у роки війни, багаторічну плідну працю, особистий внесок у розбудову рідного краю, активну життєву і громадянську позицію було вручено подякоу міського голови та подарунок: Миколі Сергійовичу Пунтусу, Наталії Василівні Прошковій та Василю Павловичу Антоненку.

"Дорогі наші ветерани, переможці нацизму, герої – від щирого серця завдячуємо вам своєю свободою, щастям ростити дітей і онуків, посміхатися сонцю та можливості жити, боротися і радіти успіхам. Бажаю вам міцного здоров'я, благополуччя, злагоди, родинного тепла і миру",  - зауважив Сергій Олександрович.