Щотижнева оперативна нарада

Дата: 05.10.2020 10:54

Фото без описуПід головуванням виконувача обов’язків міського голови Сергія Овчаренка 05 жовтня відбулася щотижнева апаратна нарада, в ході якої були заслухані звіти керівників комунальних підприємств за вересень місяць та розглянуті найважливіші питання життєдіяльності міста.

Працівниками КП «Міськсвітло» проведено освітлення пішохідного мосту через залізничні колії в мікрорайоні "ОЗО «Яготинський НВК «СШ-ЗОШ І-ІІІ ст. № 2""; встановлено додаткові ліхтарі для покращення освітлення вулиць та провулків в мікрорайонах: «Маслозавод» (вулиці: Бабія Павла, Козацька, Річна, Футбольна) в кількості 43 штук, «ДРСУ» (вулиці: Мініна, Мінська, Олімпійська, Чорновола В’ячеслава), «Козловщина» (вулиці: Дарвіна, Мічуріна, Степова, провулок Мічуріна) в кількості 83 штуки; облаштовано вуличне освітлення по вулицях: Косяченка (протяжністю 400 м.), Набережна та пров. Толстого (протяжністю 600 м.); проведено заміну ліхтарів на світлодіодні по вулицях: Кравченка, Незалежності, Чкалова (в кількості 12 штук).

Начальник КП «Яготинська ЖЕК» Олександр Білаш проінформував про проведені роботи в багатоквартирних житлових будинках: ремонт ліфтів по вулицях: Незалежності, 22, 130 (І, ІІ під’їзд), Винниченка, 19; ремонт покрівлі по вул. Ветеранів, 7 та пров. Довженка, 1-а; прочистка каналізаційних систем по вулицях: Ветеранів, 2, Вокзальна, 2-а, Каштанова Алея, 2, 7, Кільцева, 4, Київська, 7, Мічуріна, 73, Незалежності, 22, 32, Садова, 14, 20, Шевченка, 245, Черняховського, 5 та пров. Говорова, 27; поточний ремонт  водяного стояка по вул. Черняховського, 3; ремонт системи теплопостачання по вулицях: Каштанова Алея, 1, 7, Київська, 7, Незалежності, 94-а, Садова, 20; частковий ремонт внутрішньо-будинкових мереж електропостачання по вулицях: Ветеранів, 7, Винниченка, 19, Дарницька, 41, Каштанова Алея, 1, 3, Київська, 7, Мічуріна. 73, Незалежності, 22, 40, 50, 52, 58, 82-а, 86, 94-а, Пирятинська, 7, Шевченка, 243 та провулках: Говорова, 27, Довженка, 14 та ряд інших робіт.

Також працює в штатному режимі і КП «Яготинське ВУ ВКГ». Проведено промивку магістральної  труби по вулицях: Будівельна, Драгоманова, Кравченка, Набережна, Сікорського, Толбухіна та пров. Яблуневий; прочистка та промивка гідродинамічною машиною каналізаційних мереж по вулицях: Ветеранів, 3, 7, 8-Березня, 6, Каштанова Алея, 2, 7, Київська, 87, Кільцева, 7, Кузнєцова, 5, Леонтовича, 7, Мічуріна, 65, 75, Незалежності, 16, 22, 32, 40, 50, 52, 62, 89, 150, Черняховського, 3, Шевченка, 247 та провулках: Довженка, 8, Говорова, 27, 29; промивка водонапірних веж в мікрорайонах «Козловщина» та «ПТФ»; ремонт свердловини по пров. Говорова,12 (заміна насоса) та ряд інших робіт.

Спеціалізоване комунальне підприємство «Ритуал» працює в штатному режимі: планові прибирання чагарників, порослі трави та обкошування територій кладовищ м. Яготина.

По завершенню апаратної виконувач обов’язків міського голови Сергій Овчаренко надав ряд доручень начальникам відділів апарату міської ради та керівникам комунальних підприємств за різними напрямками роботи.