Епідеміологічна ситуація на Київщині станом на 09 жовтня

Дата: 09.10.2020 10:59

Фото без описуЗа добу методом ПЛР досліджено 1384 зразки біоматеріалу.

Згідно з результатами  ПЛР тестувань у 48  випадках ретестування отримано повторний позитивний результат, підтверджено 201 новий випадок коронавірусної хвороби (COVID-19), з них у 18-ти дітей віком від року до 17 (м. Біла Церква – 1, Білоцерківський р-н – 1 (м. Узин), м. Бориспіль – 4, Бориспільський р-н – 2 (с. Ревне, с. Іванків), м. Бровари – 1, м. Васильків – 1, Васильківський р-н – 1 (с. Мархалівка), Києво-Святошинський район – 3 (м. Боярка – 1, м. Вишневе – 2), Обухівський р-н – 1 (м. Українка), м. Ірпінь – 1, смт. Коцюбинське – 2) та  183 дорослих (м. Березань – 1, м. Баришівка – 1, Баришівський р-н – (с. Волошинівка), м. Біла Церква – 27, Білоцерківський р-н – 2 (с. Глибочка, с. Черкас), м. Богуслав – 1, Богуславський р-н – 1 (с. Хохітва), м. Бориспіль – 12, Бориспільський р-н – 13 (с. Іванків – 6, с. Гнідин – 2, с.с. Гора, Мирне, Петропавлівське, Старе, Щасливе – по 1), м. Бровари – 7, Броварський р-н – 6 (с. Тарасівка – 2, смт. Калинівка, с.с. Велика Димерка, Бобрик, Погреби – по 1), смт. Бородянка – 1, Бородянський р-н – 2 (смт. Пісківка, с. Микуличі), м. Васильків – 11, Васильківський район – 8 (смт. Глеваха, смт. Калинівка, с.с. Барахти, Гвоздів, Діброва, Здорівка, Мархалівка, Путрівка – по 1), смт. Володарка – 1, Володарський р-н – 2 (с. Завадівка, с. Ратуш), м. Вишгород – 4, Вишгородський р-н – 3 (смт. Димер, с.с. Лютіж, Хотянівка – по 1), Згурівський р-н – 2 (с. Войтове, с. Малий Крупіль), смт. Іванків – 2, Кагарлицький р-н – 1 (с. Великі Пріцьки), м. Ірпінь – 8, Києво-Святошинський р-н – 29 (м. Боярка – 2, м. Вишневе – 15, с. Білогородка – 3, с. Горенка – 2, с. Святопетрівське – 2, с. Софіївська Борщагівка – 4, с. Крюківщина – 1), Макарівський р-н – 3 (с. Липівка – 2, с. Калинівка – 1), м. Обухів – 9, Обухівський р-н – (м. Українка – 3, с.с. Нові Безрадичі, Трипілля, Халеп’я – по 1), смт. Рокитне – 1, Рокитнянський р-н – 2 (с. Ольшаниця, с. Синява), м. Фастів – 9, Фастівський р-н – 5 (смт. Борова – 2, с.с. Велика Снітинка, Триліси, Червоне – по 1), м. Яготин – 2). З них 17 хворих госпіталізовані та перебувають на стаціонарному лікуванні, інші 184 особи -  на амбулаторному лікуванні (під медичним спостереженням).

За період епідемії в області всього лабораторно підтверджено 10691 випадок коронавірусної хвороби (COVID-19), з них у 891 дитини. Серед загальної кількості захворілих COVID-19 виявлено у 1139 медичних працівників, з них 456 працюють у медичних закладах  Києва, 683 – у закладах охорони здоров’я Київської області.

За інформацією Київської обласної ради