Тиждень безпеки життєдіяльності в Дваірківщанській НВК

Дата: 15.10.2020 08:17

13 жовтня в рамках «Тижня безпеки життєдіяльності» рятувальники Яготинського районного сектору провели бесіди з учнями Двірківщинського НВК в с. Двірківщина.

Протягом зустрічі з дітьми було проведено бесіду на тему: Як уникнути пожежі через дитячі пустощі, про наслідки дитячих пустощів з вогнем та безпеку поводження з ним у побуті. Користуючись нагодою, рятувальники наголосили про небезпеку та правила поведінки при виявлені вибухонебезпечних предметів, про дії на випадок розпилення НХР. Також було наведено випадки пожеж в нашому районі та наголошено про правила поведінки в екосистемах з пожежної безпеки.

Кожен маленький слухач приймав участь у бесіді та мав згоду розповісти про власні приклади з побуту, пов'язані з попередженням пожеж. Наприкінці заходу, всі діти отримали інформативні листівки та зробили фото на пам'ять, після чого подякували рятувальникам за проведену розповідь, обіцяючи в майбутньому дотримуватись правил пожежної безпеки у різних життєвих ситуаціях.