Епідеміологічна ситуація на Київщині станом на 16 жовтня

Дата: 16.10.2020 13:56

Фото без описуЗа добу методом ПЛР досліджено 1290 зразків біоматеріалу.

Згідно з результатами ПЛР тестувань у 52 випадках ретестування отримано повторний позитивний результат, підтверджено 229 нових випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), з них у 16-ти дітей віком від 7 місяців до 16 років (м. Біла Церква – 1, м. Бориспіль – 1, Бородянський р-н – 1 (смт. Клавдієво-Тарасове), м. Бровари – 3, м. Васильків – 1, Васильківський р-н – 1 (с. Ковалівка), Вишгородський р-н – 2 (с. Нові Петрівці, с. Катюжанка), смт. Гостомель – 1, Києво-Святошинський район – 2 (м. Вишневе, с. Софіївська Борщагівка), м. Переяслав – 1, м. Фастів – 1, м. Яготин – 1), та 213 дорослих (смт. Баришівка – 2, Баришівський р-н – (с. Селичівка), м. Біла Церква – 29, Білоцерківський р-н – 6 (м. Узин – 6), м. Богуслав – 1, м. Бориспіль – 10, Бориспільський р-н – (с. Глибоке, с. Щасливе), м. Бровари – 9, Броварський р-н – 10 (с. Княжичі – 2, смт. Велика Димерка, смт. Калита, с.с. Гоголів, Мокрець, Перемога, Плоске, Погреби, Пухівка – по 1), м. Буча – 2, м. Васильків – 5, Васильківський район – 9 (смт  Дослідницьке – 2, смт. Калинівка – 1, с.с. Безп’ятне, Залізне, Мала Бугаївка, Плесецьке, Саливінки, Хлепча – по 1), м. Вишгород – 2, Вишгородський р-н – 1 (с. Катюжанка), смт. Згурівка – 2, Згурівський р-н – 2 (с. Вільне – 2), смт. Гостомель – 1, м. Ірпінь – 10, Кагарлицький р-н – 1 (с. Землянка), Києво-Святошинський р-н – 36 (м. Боярка – 2, м. Вишневе – 20, с. Гнатівка – 1, с. Новосілки – 1, с. Софіївська Борщагівка – 10, с. Тарасівка – 2), смт. Макарів – 2, Макарівський р-н – 2 (с. Небелиця, с. Чорногородка), м. Обухів – 7, Обухівський р-н –14 (смт. Козин – 3, м. Українка – 3, с. Трипілля – 2, с. Германівка – 2, с.с. Долина, Нові Безрадичі, Старі Безрадичі, Романків – по 1), м. Переяслав – 6, Переяслав-Хмельницький р-н – 5 (с. Хоцьки – 2, с.с. Велика Каратуль, Лецьки, Сомкова Долина – по 1), м. Славутич – 1, м. Тараща – 3, м. Фастів – 15, Фастівський р-н – 9 (с. Мотовилівка – 2, с. Малополовецьке – 2, смт. Борова – 1, с.с. Велика Мотовилівка, Велика Снітинка, Вишняки, Мотовилівська Слобідка – по 1), м. Яготин – 4, Яготинський р-н – 2 (с. Ничипорівка, с. Кулябівка). З них 26 хворих госпіталізовані та перебувають на стаціонарному лікуванні, інші 203 особи - на амбулаторному лікуванні (під медичним спостереженням).

За період епідемії в області всього лабораторно підтверджено 12207 випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), з них у 1049 дітей. Серед загальної кількості захворілих COVID-19 виявлено у 1278 медичних працівників, з них 512 працюють у медичних закладах  Києва, 766 – у закладах охорони здоров’я Київської області.

За інформацією Київської обласної ради