Епідеміологічна ситуація на Київщині станом на 21 жовтня

Дата: 21.10.2020 08:31

Фото без описуЗа добу методом ПЛР досліджено 1268 зразків біоматеріалу.

Згідно з результатами ПЛР тестувань у 59 випадках ретестування отримано повторний позитивний результат, підтверджено 253 нових випадки коронавірусної хвороби (COVID-19), з них у 20-ти дітей віком від року до 17 (Бориспільський р-н – 1 (с. Проліски), Бородянський р-н – 4 (смт. Пісківка – 3, с. Микуличі – 1), м. Бровари – 2, Броварський р-н – 2 (с. Літки), Васильківський р-н – 1 (с. Багрин), Вишгородський р-н – 1 (с. Нові Петрівці), Миронівський р-н – 1 (с. Тулинці), м. Обухів – 1, Рокитнянський р-н – 1 (с. Ольшаниця), м. Сквира – 1, Сквирський р-н – 1 (с. Безугляки), м. Тараща – 2, м. Тетіїв – 1, м. Фастів – 1)) та  233 дорослих (смт. Баришівка – 1, Баришівський р-н – 1 (с. Морозівка), м. Біла Церква – 21, Білоцерківський р-н – 6 (м. Узин – 2, смт. Терезине, с.с. Мала Вільшанка, Томилівка, Шкарівка – по 1), м. Богуслав – 2, Богуславський р-н – 1 (с. Мисайлівка), м. Бориспіль – 12, Бориспільський р-н – 7 (с. Проліски – 2, с.с. Глибоке, Любарці, Ревне, Рогозів, Щасливе – по 1), смт. Бородянка – 1, Бородянський р-н – 12 (смт. Пісківка – 7, смт. Немішаєве – 3, с.с. Микуличі, Нова Буда – по 1), м. Бровари – 9, Броварський р-н – 4 (смт. Калинівка, с.с. Бобрик, Літки, Мокрець – по 1), м. Васильків – 7, Васильківський район – 15 (смт. Калинівка – 4, смт. Глеваха – 3, с. Плесецьке – 2, с. Путрівка – 2, смт. Гребінки, с.с. Ксаверівка, Соколівка, Червоне – по 1), м. Вишгород – 3, Вишгородський р-н – 1 (с. Нові Петрівці), смт. Іванків – 1, Іванківський р-н – 1 (с. Шпилі), смт. Гостомель – 1, смт. Коцюбинське – 1, м. Ірпінь – 7, Києво-Святошинський р-н – 23 (м. Боярка – 3, м. Вишневе – 13, с. Дмитрівка – 1, с. Мих. Рубежівка – 1, с. Софіївська Борщагівка – 2, с. Тарасівка – 1, с. Святопетрівське – 2), м. Миронівка – 7, Миронівський р-н – 6 (с.с. Карапиші, Козин, Маслівка, Потік, Росава, Тулинці – по 1), м. Обухів – 14, Обухівський р-н – 12 (м. Українка – 5, с. Германівка – 2, с. Старі Безрадичі – 2, с.с. Гусачівка, Нещерів, Нові Безрадичі – по 1), м. Переяслав – 1, Переяслав-Хмельницький р-н – 7 (с. Циблі – 4, с.с. Вел. Каратуль, Гребля, Пристроми – по 1), м. Ржищів – 1, Рокитнянський р-н – 4 (с. Ольшаниця), м. Сквира – 5, Сквирський р-н – 3 (с. Руда, с. Тхорівка, с. Шамраївка), смт. Ставище – 1, Ставищенський р-н – 1 (с. Антонівка), М. Тараща – 2, Таращанський р-н – 6 (с. Лук’янівка – 2, с. Лука – 2, с.с. Ківшовата, Вел. Березянка – по 1), м. Тетіїв – 1, Тетіївський р-н – 3 (с.с. Високе, Денихівка, Теліженці – по 1), м. Фастів – 13, Фастівський р-н – 6 (с. Велика Снітинка – 2, с. Яхни – 2, с.с. Мотовилівка, Фастівець – по 1), м. Яготин – 3. З них 28 хворих госпіталізовані та перебувають на стаціонарному лікуванні, інші 225 осіб знаходяться на амбулаторному лікуванні (під медичним спостереженням).

За період епідемії в області всього лабораторно підтверджено 13419 випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), з них у 1138 дітей. Серед загальної кількості захворілих COVID-19 виявлено у 1390 медичних працівників, з них 539 працюють у медичних закладах міста Києва, 851 – у закладах охорони здоров’я Київської області.

За весь період епідемії із загальної кількості підтверджених випадків COVID-19 госпіталізовано та перебувають (перебували) на стаціонарному лікуванні 1648 хворих, на амбулаторному лікуванні (під медичним спостереженням) – 11771 осіб.

Одужало всього 7415 осіб, з них 605 дітей віком від  місяця до 17 років. За звітну добу одужало 60 осіб, у т.ч. 5 дітей.

Всього за період епідемії в Київській області померло 295 хворих з підтвердженим COVID-19 (+ 5 за добу). За добу надійшли повідомлення про п’ять летальних випадків у хворих з підтвердженим COVID-19 (померли чотири жінки, 61 рік (м. Біла Церква), 69 років (смт. Калинівка Броварського району), 69 років (с. Михайлівська Рубежівка Києво-Святошинського району), 70 років (м. Бориспіль) та один чоловік, 78 років (м. Біла Церква).

За весь період епідемії медичне спостереження встановлено за 28739 контактними особами.

За інформацією Київської обласної ради