Щотижнева оперативна нарада

Дата: 16.11.2020 10:30

Під головуванням міського голови Наталії Дзюби 16 листопада відбулася щотижнева апаратна нарада, на якій керівники комунальних підприємств міста підсумували роботу за попередній тиждень та обговорили плани на поточний.

Начальник КП Яготинської міської ради «Яготинська ЖЕК» Олександр Білаш надав інформацію про виконані роботи: ремонт каналізаційної системи по вулиці Кашнатова Алея, 7, заміна автоматичних вимикачів по вул. Ветеранів, 7 – 2 шт. та пров. Довженка, 1а – 4 шт., встановлення світлодіодного освітлення в багатоквартирних будинках по вулицях Шевченка, 239, 241, 233, 247, 251, 255, на звернення громадян встановленно металеву огорожу клумби по вул. Незалежності, 20, щоденне прибирання прибудинкових територій, вивіз опалого листя.

Працівники КП «Міськсвітло» працюють в штатному режимі відповідно до звернень громадян, а також над виготовленням ілюмінаційних новорічних мотивів.

Начальник КП «Яготинське ВУ ВКГ» Микола Дзюба проінформував, що до централізованого водопостачання підключено три нових абоненти, встановлено 4 водоміри, ліквідовано порив по вул. Київська (територія ТОВ "Фірма ТМА"), провул. Офіцерський, 8, проведено прочистку каналізаційних мереж – 0,6 км (вулиці Ветеранів, 9, Київська, 7, Незалежності, 32, 50, 60, 32а, Леонтовича, 2, Вінниченка, 9,  Довженка, 8 та  д/с "Зірочка").

Також працівниками КП Яготинської міської ради «Комунальник» було виконано роботи по благоустрою території міста, а саме прибирання опалого листя та видалення аварійних дерев.

По завершенню апаратної наради міський голова Наталія Дзюба надала ряд доручень начальникам відділів апарату міської ради та керівникам комунальних підприємств за різними напрямками роботи.