Рішення комісії ТЕБ та НС щодо протиепідемічного стану на території Яготинського району пов'язаного з гострою респіраторною хворобою COVID - 19

Дата: 18.11.2020 11:12

Яготинська міська рада повідомляє, що відповідно до протоколу №33 позачергового засідання комісії Яготинської районної державної адміністрації з питань техногенно - екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 17.11.2020 року розглянуті питання щодо протиепідемічного стану на території Яготинського району пов'язаного з гострою респіраторною хворобою COVID - 19.

У зв'язку з високим рівнем захворюваності на гостру респіраторвну вірусну інфекцію (грип), членами комісії прийнято рішення рекомендувати відділу освіти, молоді та спорту адмінітрації запровадити карантин з 17.11.2020 по 29.11.2020. Детальніше з протоколом можна ознайомитися перейшовши за посиланням.

Протокол Комісії ТЕБ І НС Яготинської районної державної адміністрації