Щотижнева апаратна нарада

Дата: 07.12.2020 10:05

Фото без описуПід головуванням Яготинського міського голови Наталії Дзюби, 07 грудня відбулася щотижнева апаратна нарада, в ході якої були заслухані звіти керівників комунальних підприємств за листопад місяць та розглянуті найважливіші питання життєдіяльності міста.

Начальник КП Яготинської міської ради «Яготинська ЖЕК» О. Білаш проінформував про виконані роботи: ремонт водопровідної системи по вул. Незалежності, 60, виготовлення та встановлення турнікету та заміна поштових скриньок у багатоквартирному будинку по вул. Незалежності, 20, бетонування східців входу в підвальне приміщення по вул. Незалежності, 32.

Начальник КП Яготинської міської ради «Міськсвітло» В. Білаш надав інформацію про проведення технічного огляду застарілих елементів, виготовлення нових новорічних мотивів та монтаж і встановлення святкової ілюмінації центральної частини міста.

Комунальне підприємство «Яготинське ВУ ВКГ працює в штатному режимі. Наразі проведено промивку фільтрів систем очистки води, водонапірних веж на житлових мікрорайонах «ПТФ» і «Козловщина» та ремонт аераційної колони третього фільтра станції знезалізнення.

Керівник КП «Комунальник» А. Стріха проінформував про виконані роботи по благоустрою території міста: встановлено 10 нових контейнерів на прибудинкових територіях, видалення аварійного дерева по пров. Довженка, розчистка тротуарів від снігу та посипання вулиць комунальної власності протиожеледними засобами.

По завершенню апаратної наради міський голова надала ряд доручень начальникам відділів апарату міської ради, керівникам комунальних підприємств за різними напрямками роботи.