A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

РОБОТОДАВЦІ ЗМОЖУТЬ ОТРИМУВАТИ ПРЯМУ ГРОШОВУ ДОПОМОГУ ВІД ДЕРЖАВИ

Дата: 14.12.2020 15:29
Кількість переглядів: 324

Яготинська районна філія Київського обласного центру зайнятості повідомляє:

якщо на вашому підприємстві скорочується тривалість робочого часу працівників, у тому числі через простій, після впровадження карантинних обмежень, ви маєте змогу звернутися до центру зайнятості за своїм місцезнаходженням, відповідно до даних Єдиного державного реєстру, та отримати одноразову матеріальну допомогу для виплати її працівникам. Розмір одноразової матеріальної допомоги визначатиметься пропорційно робочому часу працівника, який скорочено або заплановано скоротити, та не може перевищувати 8000 гривень на одного працівника. Такі виплати передбачені Законом № 1071-ІХ від 04.12.2020 р. «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Для отримання одноразової матеріальної допомоги юридична особа за своїм місцезнаходженням надає до центру зайнятості:

  • заяву встановленої форми
  • копію наказу про скорочення або можливе скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у період дії обмежувальних протиепідемічних заходів
  • копію відомості про найманих працівників, робочий час яких скорочено.

За більш детальною інформацією звертайтесь до фахівців Яготинської районної філії Київського обласного центру зайнятості м. Яготин, вул Незалежності 67а або ж за телефоном 045-75-54300, 53762, 54099.

За інформацією Яготинської районної філії Київського обласного центру зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень