A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

ПОВНОВАЖЕННЯ

Дата: 10.02.2021 16:02
Кількість переглядів: 9

1. У межах своїх повноважень організовує виконання законів України, указів Президента України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, Київської обласної державної адміністрації, Яготинської районної державної адміністрації, Яготинської міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови з питань реалізації державної політики у сфері торгівлі, побутового обслуговування, фінансів, освіти та медицини, культури, фізкультури і спорту, сім’ї, соціального захисту, пільгових перевезень окремих категорій населення. 

2. Бере участь в розробці підготовки програм соціально-економічного та культурного розвитку міста, цільових програм з інших питань самоврядування, подання їх на затвердження ради, організації їх виконання; подання раді звітів про хід і результати виконання цих програм. 

3. Сприяє в межах своїх повноважень: 
3.1. Забезпеченню збалансованого економічного та соціального розвитку міста, ефективного використання трудових і фінансових ресурсів. 
3.2. Забезпеченню складання балансів фінансових, грошових доходів і видатків, необхідних для управління соціально-економічним і культурним розвитком міста. 
3.3. Поданню до районної ради та районної державної адміністрації необхідних показників та внесенню пропозицій до програм соціально-економічного та культурного розвитку міста, а також до планів підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, розташованих на території міста, з питань, пов'язаних із соціально-економічним та культурним розвитком міста, задоволенням потреб населення. 
3.4. Веденню обліку та реєстрації, відповідно до Закону, об’єктів нерухомого майна незалежно від форм власності. 
3.5. Роботі об'єктів побутового, торговельного обслуговування, які не перебувають у комунальній власності територіальної громади, забезпеченню їх належного утримання та ефективної експлуатації, необхідному рівню та якості надання послуг населенню. 
3.6. Організації та роботі місцевих ринків, ярмарків, розвитку всіх форм торгівлі. 
3.7. Встановленню за погодженням з власниками зручного для населення режиму роботи розташованих на території міста підприємств, установ та організацій сфери обслуговування незалежно від форм власності. 
3.8. Здійсненню організації обслуговування населення підприємствами торгівлі та громадського харчування, побутового обслуговування. 
3.9. Здійсненню заходів щодо розширення та вдосконалення мережі підприємств торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування. 
3.10. Здійсненню інвестиційної діяльності на території міста. 

4. Забезпечує взаємодію міської ради з промисловими підприємствами міста, підприємствами торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, з громадськими організаціями відповідного спрямування. 

5. У межах своїх функціональних повноважень та повноважень, наданих чинним законодавством, спрямовує роботу щодо: 
5.1. Виконання правил торгівлі на території міста. 
5.2. Виконання правил благоустрою підприємствами торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, суб’єктами підприємницької діяльності відповідного спрямування. 
5.3. Вирішення питань землеустрою. 
5.4. Організації перевезень пільгових категорій громадян. 
5.5. Ведення обліку громадян, які, відповідно до чинного законодавства, потребують поліпшення житлових умов; розподілу та наданню, відповідно до чинного законодавства, житла, що належить до комунальної власності міста. 
5.6. Ведення обліку учасників АТО та надання, в межах повноважень, соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь у проведенні АТО та їх сім’ям. 
5.7. Заходів для забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати на підпорядкованих підприємствах, установах та організаціях, що перебувають у міській комунальній власності. 

6. Забезпечує виконання повноважень щодо: 
6.1. Надходжень до міського бюджету. 
6.2. Створення умов для розвитку культури, спорту, роботи з молоддю. 
6.3. Вирішення, відповідно до законодавства, питань про подання допомоги інвалідам, ветеранам війни та праці, учасникам АТО, сім'ям загиблих (померлих або визнаних такими, що пропали безвісти) військовослужбовців, а також військовослужбовців, звільнених у запас (крім військовослужбовців строкової служби) або відставку, інвалідам з дитинства, багатодітним сім'ям. 
6.4. Вирішення питань про надання за рахунок коштів місцевих бюджетів ритуальних послуг у зв'язку з похованням самотніх громадян, надання допомоги на поховання громадян в інших випадках, передбачених чинним законодавством. 
6.5. Вирішення у встановленому чинним законодавством порядку питань опіки і піклування. 
6.6. Надання, відповідно до законодавства, допомоги громадянам, які постраждали від стихійного лиха. 
6.7. Сприяння організації матеріально-технічного та фінансового забезпечення стадіону «Колос». 
6.8. Організації проведення робіт по благоустрою міста за участі учнівської та студентської молоді. 
6.9. Вирішення питань підготовки і внесення на розгляд ради питань щодо найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, мостів та інших споруд, розташованих на території міста. 
6.10. Створення умов для занять фізичною культурою і спортом за місцем проживання населення та в місцях масового відпочинку, а також створення умов для відпочинку дітей в мікрорайонах міста 
6.11. Здійснення заходів щодо ведення в установленому порядку реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов. 

7. Контролює проведення робіт по благоустрою міста, санітарний стан в місті. 

8. Організовує контроль за діяльністю підприємств, установ, організацій, суб’єктів підприємницької діяльності щодо розміщення об'єктів зовнішньої реклами на території міста. 

9. Забезпечує підготовку і внесення на розгляд ради пропозицій по наданню під забудову та для інших потреб земель, що перебувають у власності територіальної громади міста. 

10. Координує питання оренди нерухомого майна, що перебуває у комунальній власності та здійснює контроль за його використанням. 

11. Координує питання розміщенню на договірних засадах замовлень на виробництво продукції, виконання робіт (послуг), необхідних для територіальної громади, на підприємствах, в установах та організаціях. 

12. Готує програми соціально-економічного та культурного розвитку території об’єднань та інші цільові програми і подає їх на затвердження міській раді. 

13. Організовує виконання затверджених програм та звітується про результати виконання затверджених програм. 

14. Координує роботу щодо розгляду звернень громадян у міській раді, перевірки їх стану, відповідно до законодавства, в комунальних підприємствах міської ради. 

15. Сприяє у межах повноважень міської ради реалізації гарантованого громадянам права на свободу совісті, створенню віруючим умов і можливостей для сповідання їх релігії. 

16. Забезпечує взаємодію міської ради з громадськими організаціями відповідного спрямування. 

17. Сприяє розвитку малого підприємництва. 

18. У межах своїх функціональних повноважень та повноважень, наданих чинним законодавством, спрямовує, координує і контролює роботу: 
- стадіону «Колос»; 
- відділу фінансово-господарського забезпечення апарату міської ради; 
- відділу з питань юридичного забезпечення та земельних відносин апарату міської ради; 
- відділу організаційного забезпечення діяльності апарату міської ради. 
- відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату міської ради. 

19. Веде особистий прийом громадян, розглядає письмові звернення громадян. 

20. В межах своєї компетенції організовує та контролює виконання рішень міської ради, виконавчого комітету міської ради, розпоряджень міського голови. 

21. Очолює: 
- комітет з конкурсних торгів; 
- комісію по здійсненню контролю за станом благоустрою; 
- орган приватизації житлового фонду. 

22. Співпрацює та взаємодіє з: 
- управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації; 
- відділом у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації; 
- службою у справах неповнолітніх райдержадміністрації; 
- центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністра-ції; 
- відділом економіки райдержадміністрації; 
- відділом освіти райдержадміністрації; 
- закладами ветеринарної медицини. 

23. Візує проекти розпоряджень міського голови, рішень міської ради, виконавчого комітету, які відносяться до функціональних обов’язків заступника. 

24. Виконує інші обов’язки, покладені міською радою, виконавчим комітетом, міським головою. 

25. У своїй діяльності безпосередньо підпорядковується міському голові. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень