Вітаємо ювілярку Олену Іллівну Лук’янченко!

Дата: 15.03.2021 13:42

Фото без опису15 березня 2021 року заступник міського голови Олена Федина та депутат Яготинської міської ради VIII скликання Людмила Лисенко привітали з 90-річним ювілеєм Олену Іллівну Лук’янченко.

Олена Іванівна спільно з Людмилою Василівною, від імені міського голови Наталії Дзюби, вручили цінний подарунок та подяку за багаторічну сумлінну та плідну працю, практичний життєвий досвід, високий професіоналізм, становлення та розбудову Яготинського краю.

Олена Іллівна, родом з Сотниківки та все життя віддала Яготинщині. Має статус учасника бойових дій, потім тривалий час працювала на місцевій птахофабриці, отримавши почесне звання ветерана праці.

Зичимо Олені Іллівні міцного здоров’я, родинного затишку, добробуту і шани громади на довгі роки щасливого життя!