Виставка творів мистецтва.

Дата: 18.03.2021 12:51

Завдання вчителя образотворчого мистецтва — розвинути в дитини вміння виражати своє ставлення до творів мистецтва, навчити відчувати їх цінність в житті людини, сприймати та оцінювати явища художньої культури. Впровадження сучасних технологій навчання має творчоактивізуючий вплив на процес естетичного розвитку особистості.

Протягом першої половини березня в закладах освіти Яготинської громади проводились виставки малюнків різної тематики. Кращі з них представлені на виставці на тему «Актуалізація творчої діяльності в умовах реалізації сучасних технологій навчання».

На виставці представлені наступні роботи.

Яготинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1: «Козак Мамай» учениці 5 класу Анни Гришко, «Квіти у вазі» учениці 8 класу Дар'ї Давісвіч та «Світанок» учениці 11 класу Дарини Яценко (учитель Ольга Василівна Ткаленко).

Лемешівська ЗОШ І-ІІІ ступенів: «Нічні перегони» учня 4 класу Артема Реготуна та «Морський пейзаж» учениці 6 класу Анни Лапей (учитель Ярослав Васильович Никифорчин).

Супоївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ (ясла-садок)»: «Квітковий хлопчик» і «Натюрморт» учениці 9 класу Владислави Семухіної (учитель Надія Олександрівна Рудницька).

Ничипорівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ (ясла-садок)»: «Їхав козак за Дунай» учениці 5 класу Софії Лях та «Лілея» учениці 7 класу Діани Левченко (учитель Любов Іванівна Геровська).

Всі роботи відзначаються неповторністю та оригінальністю. Вони поєднали у собі єдність форм і колірного вирішення образу залежно від засобів передачі настрою і стану зображеного.

Бажаємо юним художникам успіхів і натхнення у написанні нових чудових творів мистецтва!

За інформацією Яготинського центру професійного розвитку педагогічних працівників Яготинської міської ради.