Яготинська районна філія КОЦЗ інформує про актуальні вакансії на підприємстві ПрАТ “Вентиляційні системи”

Дата: 01.04.2021 15:26

Фото без описуЯготинська районна філія КОЦЗ інформує про актуальні вакансії для шукачів роботи Яготина та району на підприємстві ПрАТ “Вентиляційні системи”. Місце виконання робіт: м. Боярка, Києво-Святошинський р-н.

Працевлаштування на підприємство відбувається згідно чинного законодавства. Крім того, працівникам надається корпоративне харчування, безкоштовне медичне страхування, забезпечення спецодягом і засобами захисту, здійснюється довезення працівників власним транспортом до місця роботи, є гуртожиток (робітничий хостел). На деяких посадах є можливість працювати вахтовим методом (по 2 тижні). Після проходження медичного огляду роботодавець компенсує працівнику витрати за його проходження.

Відкриті вакансії до укомплектування: інженер-електронік, ливарник пластмас, вантажник, складальник виробів пластмас, слюсар-електромонтажник, маляр-штукатур.

За додатковою інформацією звертайтеся до Яготинської районної філії КОЦЗ: (04475) 54300, (04475) 54099.