Відбулося засідання робочої групи з питань перевірки законності використання земель сільськогосподарського призначення на території Яготинської територіальної громади.

Дата: 01.04.2021 16:48

Фото без опису1 квітня 2021 року Яготинський міський голова Наталія Дзюба провела чергове засідання робочої групи з питань перевірки законності використання земель сільськогосподарського призначення на території Яготинської територіальної громади. Цього разу було проведено зустріч з багатьма місцевими фермерами щодо приведення в правове поле орендованої ділянки до її фактичного використання. Дане питання є одним з ключових моментів як в сфері продовження договірних відносин з орендарями сільськогосподарських угідь, так і в плані наповнення бюджету Яготинської міської територіальної громади в рамках чинного законодавства.

Наталія Миколаївна висловила вдячність всім, хто погодився піти на зустріч владі та громадським інтересам івисловила впевненість у подальшій тісній співпрацю та і добросусідських відносинах.