Звернення Яготинського міського голови Наталії Дзюби щодо погіршення в громаді ситуації з поширенням коронавірусного захворювання.

Дата: 03.04.2021 13:08

Дорогі друзі!
Звертаюсь до кожного з вас. На сьогодні в Яготинській міській територіальній громаді 800 підтверджених захворювань COVID!
На жаль, нас покидають наші знайомі, рідні, близькі... Я вкотре звертаюсь до вас: тільки ви повинні визначитись, на якій віддалі потрібно стояти один від одного, чи носити маску, чи проводити дезінфекцію, коли заходите в АТБе чи Фору, крім того, що вони працюють цілодобово!
Кожен з нас повинен сьогодні відповідати не тільки за себе і своїх рідних, а за всіх, хто нас оточує!
Нині хвороба протікає набагато важче, ніж на початковому етапі її поширення рік тому... Низький уклін всім без винятку ПРАЦІВНИКАМ МЕДИЦИНИ, які без вихідних цілодобово боряться за наше життя!
Кількість хворих щодня зростає!!! Я звертаюсь ще раз до кожного: при перших ознаках хвороби звертайтесь до лікаря і обов'язково ізолюйте себе від оточуючих!
Бережіть Себе І Свої Родини! Згадайте тих, кого вже немає з нами... Всі вони хотіли жити!!!