A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Акція «За чисте довкілля»: громада, родина і рідний край!

Дата: 05.04.2021 16:30
Кількість переглядів: 711

Весна вступає у свої права, і традиційно, на території Київської області проводиться щорічна акція «За чисте довкілля» та оголошується двомісячник благоустрою територій населених пунктів.

На землях Яготинської міської територіальної громади вже розпочато традиційне весняне прибирання міста і сіл, проводиться комплекс заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, а саме: озеленення та благоустрій населених пунктів та прилеглих до них територій.

Працівники відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою апарату міської ради з 02 по 04 квітня поточного року здійснили об’їзди населених пунктів Яготинської громади. У центрі уваги – стан благоустрою територій та їх санітарна очистка.

В старостинських округах Яготинської громади старости організовують роботи по упорядкуванню територій населених пунктів.

На заклики старост щодо впорядкування населених пунктів громади відгукнулись небайдужі жителі, які з граблями, сокирами та віниками вийшли очистити від бруду та сміття території загального користування, навести лад у парках, скверах та інших об’єктах масового перебування і відпочинку людей, у тому числі узбіччя вулиць, доріг та полезахисні смуги. Також проводяться роботи по упорядкуванню прилеглих до кладовищ територій, пам’ятників, братських могил та пам’ятних знаків.

Двомісячник благоустрою тільки розпочався, роботи ще дуже багато, але головне, що є прагнення та бажання зробити територію громади чистою і охайною.

Яготинська міська рада звертається до керівників підприємств, установ, організацій, закладів, незалежно від форм власності, суб’єктів підприємницької діяльності, розташованих на території Яготинської міської територіальної громади, до громадськості та молоді з проханням долучитися до проведення заходів з благоустрою та привести до належного санітарного стану та естетичного вигляду власні та прилеглі території.

Зробимо свій край чистим, охайним і квітучим!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень