Шановні яготинці та гості міста!

Дата: 13.04.2021 14:21

Фото без описуЯготинська міська рада інформує, що згідно з протоколом від 09.04.2021р. № 11 на позачерговому засіданні комісії Яготинської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, у зв’язку з критичною ситуацією захворюваності на коронавірус, були прийняті рішення про продовження  карантинних обмежень на території Яготинської міської територіальної громади до 16 квітня 2021 року.

У зв’язку з тим, що на даний час не працюють заклади освіти, культури, спорту, ряд торгових закладів промислової групи товарів, обмежений доступ до деяких установ, пасажиропотік у міському автотранспорті загального користування значно зменшився. У період з 10.00 години ранку до 16.00 автобуси по місту курсують майже без пасажирів. Тому на комісії було прийнято рішення тимчасово, з 12 квітня по 16 квітня 2021 р. дозволити суб’єктам господарювання, які надають послуги із перевезення пасажирів на території Яготинської міської громади зменшувати кількість транспортних засобів, інтервал руху на міських автобусних маршрутах, залежно від завантаженості транспортних засобів, крім рейсів з 07:00 до 10:00 год. та з 16:00 до 20:00 год. у робочі дні, а у вихідні дні дозволено зменшувати кількість міських автобусних маршрутів.

Яготинська міська рада просить вибачення за тимчасові незручності.