Меморандум про співпрацю та партнерство

Дата: 14.04.2021 19:56

Фото без опису14 квітня 2021 року міський голова Наталія Дзюба підписала Меморандум про співпрацю та партнерство з виконавчим директором «МХП-Агро-С» Русланом Самієвим.

Метою Меморандуму є співпраця у сфері сприяння регіонального розвитку громад на території присутності ТОВ «МХП-АГРО-С», а також залучення інших громадських організацій та бізнес-партнерів.

Благодійна організація «Благодійний фонд «МХП – Громаді», метою якої є досягнення в межах наявних можливостей реалізації спільних проєктів та програм, спрямованих на розвиток людського капіталу, підтримки здоров'я жителів, розвиток спроможності громади та збереження і відновлення екології, у межах своїх фінансових можливостей сприятиме співфінансуванню проєктів регіонального розвитку на територіях ведення своєї господарської діяльності.