УВАГА! ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!

Дата: 15.04.2021 14:04

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЯГОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

На території громади продовжують мати місце випадки виявлення вибухонебезпечних предметів - боєприпасів часів Другої Світової війни, а та­кож сучасних засобів ураження, що випадково стали доступними в результаті злочинної халатності осіб, які відповідають за їх збереження.

Знайдені боєприпаси (або предмети, що схожі на них) повинні бути знешкоджені тільки спеціалістами.

Про знахідку вибухонебезпечного предмету необхідно терміново повідомити місцеві органи державної влади (старостинський округ, райвійськкомати, відділення поліції, сектор з питань цивільного захисту).

Ваші дії після виявлення вибухонебезпечного предмету:

• Зупинити будь-які роботи в районі небезпечного місця.  Ні в якому разі не чіпайте підозрілий предмет.
  • Організуйте охорону небезпечного місця.
  • Не допускайте сторонніх осіб до небезпечного предмету, доки не прибули спеціалісти.

ВИКОНАННЯ  ЦИХ  ПОЛОЖЕНЬ  ЗБЕРЕЖУТЬ  ВАМ  І  ОТОЧУЮЧИМ  ЗДОРОВ'Я  ТА  ЖИТТЯ!

Т.в.о. начальника Яготинського РС

ГУ ДСНС України у  Київській області