Публічні заходи Тижня Відкритого Уряду – 2021

Дата: 14.05.2021 09:44

Фото без описуЗапрошуємо громадян, представників інститутів громадянського суспільства, експертів долучитися до відкритих публічних заходів, запланованих в Україні в рамках Тижня Відкритого Уряду – 2021.

Цього року Тиждень Відкритого Уряду у країнах – учасницях міжнародної Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» проходитиме з 17 по 21 травня. Протягом тижня відбудуться заходи, спрямовані на розвиток демократії, підвищення рівня відкритості державного управління, налагодження співпраці між представниками громадськості та органами влади всіх рівнів.

Нижче ви знайдете інформацію про заплановані заходи, а також як взяти в них участь (зверніть, будь ласка, увагу, що інформація про заходи буде доповнюватися). Також слідкуйте за нашими новинами на сторінці Ініціативи в Фейсбук.

Крім того, низку заходів, присвячених різним питанням реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», буде проведено на рівні громад, у навчальних закладах (для студентів, слухачів відповідних закладів), бібліотечних, архівних установах.

17 травня 2021 року

18 травня 2021 року