Робоча зустріч у Яготинському РТЦКСП

Дата: 21.07.2021 08:15

Фото без опису20 липня 2021 року відбулась робоча зустріч директора Яготинської районної філії Київського обласного центру зайнятості  Оксани Рибак та провідного фахівця з профорієнтації, профнавчання Вікторії Просяник з заступником військового комісара Яготинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки капітаном Олександром Твердохлібом.

Під час зустрічі  було  проінформовано про те, що Київська обласна служба зайнятості долучилася до проєкту “СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНА ПІДТРИМКА РЕІНТЕГРАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ КОНФЛІКТУ НА СХОДІ УКРАЇНИ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ”. Мета Проєкту - сприяння реінтеграції ветеранів АТО/ООС через допомогу  в професійному навчанні, перекваліфікації та підвищенні кваліфікації. Учасники Проєкту можуть отримати грант до 400 євро на профнавчання.

Сторони погодили спільні дії щодо проведення інформаційної кампанії серед демобілізованих учасників бойових дій.

За інформацією Яготинської районної філії Київського обласного центру зайнятості