Співпраця з роботодавцем "Теплопрогрес"

Дата: 14.09.2021 15:31

Фото без опису13 вересня 2021 року відбулась робоча зустріч директора Яготинської районної філії Київського ОЦЗ Оксани Рибак з керівником ТОВ "Теплопрогрес" Володимиром Білицею.

В ході зустрічі було обговорено шляхи співпраці, можливості укомплектування вакансій за умови профнавчання операторів котельні шляхом підвищення кваліфікації. Також було підписано договір про організацію професійного навчання на замовлення роботодавця. На сьогодні навчається 5 осіб за програмою "Забезпечення вимог безпеки праці при обслуговуванні котельних агрегатів та установок, що працюють на різних палива". Оксана Рибак акцентувала увагу на сучасних технологіях, які використовує служба зайнятості у своїй роботі: ЕКР, відео резюме для тих, хто шукає роботу, відео співбесіди.

За інформацією Яготинської районної філії Київського ОЦЗ