ТРИВАЄ ЕКОЛОГІЧНА АКЦІЯ У ЯГОТИНСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 23.09.2021 15:09

Фото без опису23 вересня депутати та члени виконавчого комітету Яготинської міської ради, учні та вчителі ОЗО "Яготинський НВК "СШ - ЗОШ І-ІІІ ст. №2", Яготинської дитячої школи мистецтв, музичної школи та працівники КНП "Яготинська міська центральна лікарня" продовжили озеленення своїх територій в рамках екологічної акції, яка має на меті привернути увагу мешканців Київщини до важливості збереження природної спадщини, підвищити рівень екологічної свідомості людей.

Незважаючи на прохолодну погоду, всі завзято та старанно працювали: робили розмітку, копали лунки, носили воду, висаджували саджанці туї, ялівця та самшиту.

Як із маленького саджанця виростає велике могутнє дерево, так і з маленьких добрих справ зароджується любов до природи.

Жодна людина не може стояти осторонь проблем довкілля!