Комунальники продовжують благоустрій та озеленення клумб в місті

Дата: 29.09.2021 12:45

Фото без описуПротягом тижня працівники комунального підприємства Яготинської міської ради «Комунальник» проводили роботу по благоустрою клумб в м. Яготині.

Нові насадження з’явилися біля пам’ятників «Героям Танкістів», «Кобзарю» та територіях Яготинської дитячої школи мистецтв, музичної школи, 3 міських шкіл та міського будинку культури.

Близько 400 саджанців листяних, хвойних кущів та дерев були отримані та висаджені в рамках реалізації  Програми «Охорона довкілля та раціонального використання природніх ресурсів в Київській області 2019-2022 років» Київської обласної державної адміністрації.

Завдяки нашим комунальним службам наше місто стає гарнішим та сучаснішим. Тож, сподіваємося, що кожен з нас буде дбайливо ставитися до новосформованих клумб та висаджених рослин, які роблять наше місто затишним та привабливим.