Футбольний турнір у Двірківщині

Дата: 04.10.2021 14:42

Фото без описуТрадиційно наприкінці вересня  шкільна родина філії Двірківщинський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ (ясла-садок)" ОЗО Яготинського НВК  "СШ-ЗОШ І-ІІІ ст. № 3"  проводить футбольний турнір. З роками він видозмінюється: 20 років тому це був районний, потім - Всеукраїнський дитячий, а вже всьоме проводиться турнір ліги "Родинна Ліга Супер UA з футболу".

Цьогоріч він присвячений  45-річниці від дня народження нашого земляка, володаря золотого м'яча, головного тренера збірної України 2016 - 2021 років Андрія Шевченка.

Незважаючи на погоду,  29 вересня вболівальники гаряче підтримували три родинні команди: "Чемпіони" (родина Кошілів), "Челсі" (родина Трішкіних), "Динамо" (родина Павловичів).

Переможцем турніру стала команда "Чемпіони", яка отримала кубок. Почесне ІІ-е місце виборола команда "Челсі", а бронзу здобула команда "Динамо".

Всі учасники були нагороджені медалями та дипломами. Учасники турніру також отримали дипломи у номінаціях: "Найактивніший вболівальник" - Данкулич А., "За найкраще пробивання пенальті" -  Побрус О. та Мельницький А.

Окрім спортивних, були ще змагання знавців життєпису відомого футболіста. Найерудованішим знавцем виявилася представниця команди "Динамо" Павлович О.О. Переможці конкурсів отримали чудові подарунки -  дипломи та горнятка. Наприкінці турніру учасники поласували солодким подарунком від мами знаменитого земляка Любові Миколаївни Шевченко.

Шкільна родина щиро вдячна головному судді турніру, директору ДЮСШ Стовбчатому Ю.Л. та  багаторічному спонсору, шанувальнику таланту нашого земляка Ільницькому О.Д., жителю м. Нововолинськ. Чекаємо нових зустрічей!