УВАГА!!! ВИПЛАТА ОДНОРАЗОВОЇ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ 14 ЖОВТНЯ

Дата: 06.10.2021 15:33

Фото без описуВідповідно до Програми соціального захисту окремих категорій населення Яготинської міської територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням Яготинської міської ради від 25.02.2021 № 213-06-VIII, одноразова матеріальна допомога до Дня захисників та захисниць України 14 жовтня виплачується учасникам АТО/ООС в розмірі 1 000, 00 грн.

Для призначення допомоги необхідно звернутися у відділ з питань праці та соціального захисту населення апарату Яготинської міської ради (07700, вул. Пирятинська, 1 м. Яготин, кабінет № 6) та подати такі документи:

• копія  паспорту заявника (сторінки 1, 2, 11);
  • копія довідки  про присвоєння ідентифікаційного номеру заявника;
  • копія посвідчення учасника бойових дій;
  • копія довідки, що підтверджує факт безпосередньої участі особи в антитерористичній операції, забезпечені захисту незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України;
  • довідка з банку про відкритий рахунок, на який будуть перераховані кошти.

За інформацією відділу з питань праці та соціального захисту населення апарату міської ради