МОЗ затвердило наказ про обов'язкову вакцинацію вчителів і чиновників

Дата: 11.10.2021 13:55

Фото без описуМіністерство охорони здоров'я затвердило перелік професій, яким обов?язково потрібно вакцинуватися від коронавірусу. Наказ ще мають додатково перевірити в Мін'юсті.

Міністр повідомив, що в наказі чітко визначений перелік професій, яким потрібно мати щеплення від Covid-19. Зокрема, йдеться про:

- працівників освіти, незалежно від спеціалізації закладу (ясла, садочки, школи, профтехучилища чи ВНЗ).

- працівників центральних органів виконавчої влади, міністерств і їхніх структурних підрозділів на місцях;

- працівників місцевих державних адміністрацій (обласних, міських і районних).

За словами Ляшка, згідно з указом, роботодавці повинні обов'язково відсторонити невакцинованих працівників від роботи із збереженням місця, однак без збережння зарплати. Таке відсторонення діятиме протягом карантину.