Вітання міського голови з Днем працівників харчової промисловості

Дата: 17.10.2021 06:21

Фото без описуШановні працівники харчової промисловості!

З нагоди вашого професійного свята прийміть щирі вітання і слова заслуженої подяки від усієї територіальної громади за плідну, таку важливу для суспільства працю, завдяки якій харчова промисловість є одним із лідерів в освоєнні нових методів та форм ринкового господарювання, в технічному і технологічному оновленні виробництва.

Завдяки своїй якості, поживним і смаковим властивостям місцеві продовольчі товари користуються широким попитом у споживачів. Упевнена, що завдяки творчому пошуку, освоєнню нових технологій, передових методів господарювання, а передусім – невтомній праці харчовиків, позитивні тенденції у виробництві продовольчих товарів будуть розвиватися і сприятимуть забезпеченню жителів якісними і доступними продуктами.

Бажаю вам міцного здоров’я, успіхів у нелегкій праці, невичерпної енергії та нових виробничих здобутків. Нехай кожен робочий день дарує задоволення та натхнення, нехай світяться посмішками обличчя ваших рідних, а в домівках панує радість, достаток та здоров’я.

Щоб тонкий смак і любов до своєї справи допомогли досягти успіху!