Інспекторським складом Бориспільського РУ ГУ ДСНС України у Київській області проведено огляд із додержання та виконання вимог у сфері пожежної безпеки КНП ЯМР  "Яготинська центральна міська лікарня".

Дата: 30.12.2021 15:54

Фото без описуЗа результатами проведення спільної робочої наради департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації та ГУ ДСНС України у Київській області 30 грудня інспекторським складом Бориспільського РУ ГУ ДСНС України у Київській області проведено огляд із додержання та виконання вимог у сфері пожежної безпеки КНП ЯМР  "Яготинська центральна міська лікарня".

В ході огляду перевірено шляхи евакуації, справність вогнегасників, укомплектованість пожежних кран-комплектів, зовнішнього водопостачання, стану електрогосподарства та наявність знаків безпеки.

Під час здійснення даного заходу працівники ДСНС провели відповідні інструктажі з персоналом із запобігання надзвичайним ситуаціям та навчили медичний персонал правильному застосуванні вогнегасників.