Проведено комплекс заходів щодо безпечного купання людей під час святкування Водохрещі

Дата: 19.01.2022 13:39

19 січня 2022 року Бориспільським районним управлінням спільно з 28-ДПРЧ м. Яготин проведено комплекс заходів щодо безпечного купання людей під час святкування Водохрещі, оскільки безпека людей на воді важливіша за все, зокрема працівниками служби порятунку було перевірено товщину льоду де буде здійснюватись проведення святкування, працівниками районного управління ГУ ДСНС розроблено та виготовлено пам’ятки з правилами безпечного поводження на льоду, ознаками переохолодження та правилами надання допомоги в разі переохолодження. Під час богослужіння та купання здійснювалось чергування підрозділу служби порятунку з засобами для рятування людей та надання допомоги, інспекторським складом проводилась роз’яснювальна робота з врученням пам’яток.  Також в разі необхідності працівниками служби порятунку надавались для зігріву гарячі напої (чай).