Покажемо всьому світу нашу єдність!!!

Дата: 16.02.2022 11:34

День єднання несе собою важливу мету: показати, що українці єдина нація, яка любить свою Батьківщину та рідні землі.

16 лютого 2022 року  у Яготинській міській територіальній громаді проведено заходи з нагоди відзначення Дня єдності: піднято державний прапор на будівлях, вдягнено синьо-жовті стрічки, проведено тематичні уроки у навчальних закладах та виконано Державний Гімн України.

Урочистості відбулися й на центральній площі міста біля адмінбудівлі Яготинської міської ради за участю міського голови Наталії Дзюби, заступника міського голови Олени Федини, секретаря міської ради Володимира Гончара, працівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних підприємств та особового складу відділення поліції №2 Бориспільського РУП ГУНП і представників військомату.

Почесне право підняти прапор було надано учаснику бойових дій Сході України Олександру Дяденку.

День єднання оголошено для "посилення консолідації" українців, зміцнення їхньої "стійкості" на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.