Особистий прийом громадян

Дата: 20.12.2017 13:05

Фото без опису20 грудня міський голова Н.М. Дзюба провела особистий прийом громадян, під час якого до очільниці міста звернулись яготинці за допомогою у вирішенні питань: земельних відносин, транспорту, соціального захисту, комунального господарства.

В ході особистого прийому яготинці отримали роз'яснення та необхідні консультації, а відповідальним працівникам міської ради були надані відповідні доручення.

До секретаря Яготинської міської ради Т.І. Рубанчук громадяни звернулись із питаннями надання довідки про соціально-майновий стан призовника,  характеристик на громадян, обстеження житлово-побутових умов депутатами Яготинської міської ради VII скликання, а також щодо соціального захисту.

Протягом робочого дня працівники відділу Яготинської міської ради видавали довідки та надавали роз’яснення громадянам з різних питань.