Київська область, Яготинський район

Звіт Яготинського міського голови за 2018 рік /відео/

Дата: 26.03.2019 17:10

Шановні яготинці! Завершився ще один рік нашої спільної праці, перегорнуто ще одну сторінку історії Яготина, історії, яку ми творимо з вами разом. Сьогодні я звітуюся перед вами вже восьмий раз поспіль.

Наше спілкування в режимі відкритого діалогу – це обов'язкова умова діяльності місцевого самоврядування – тієї влади, яку ви обрали для вирішення найбільш актуальних питань життєдіяльності нашого міста. Адже всі зміни, які відбуваються в місті – це результат нашої з вами спільної повсякденної роботи. А одним з головних досягнень року, що минув, – є стабільність, передбачуваність та спокій в життєдіяльності громади міста.

Сьогодні разом з вами хотіла б проаналізувати, що вдалося зробити протягом звітного періоду, над вирішенням яких проблем необхідно працювати надалі, які корективи варто вносити в подальшу діяльність.

Ви маєте можливість ознайомитись з текстовим варіантом звіту або переглянути його відео-версію.

Звіт Яготинського міського голови за 2018 рік /частина 1/

Звіт Яготинського міського голови за 2018 рік /частина 2/

За інформацією незалежного інформаційного ресурсу "Яготин інфо"