Зробимо Яготин чистим!

Дата: 07.11.2018 17:31

Фото без опису7 листопада працівники апарату Яготинської міської ради, на чолі з міським головою Н.М. Дзюбою, прибирали в парковій зоні міста.

Міська влада виражає щирі слова вдячності всім тим людям, які небайдужі до чистоти нашого міста і вносять посильний внесок в покращення його благоустрою, а також працівникам КП «Комунальник», які вивозили сміття, опале листя з паркової зони.

Яготинська міська рада звертається до керівників підприємств, установ, організацій долучитись до прибирання та навести лад на закріплених ділянках та власних територіях.

Мешканців багатоповерхівок та приватного сектору просимо навести лад на прибудинкових територіях, адже ми вчимося та навчаємо наше молоде покоління до дбайливого ставлення до довкілля, прибирання та благоустрою засмічених зелених зон рідного міста, а також місць громадського відпочинку.

До Вашої уваги фотозвіт з прибирання закріпленої території за Яготинською міською радою.