Яготинський район, Київська область

Об'їзд торгових рядів, що розташовані поблизу Привокзальної площі в м. Яготин

З метою недопущення несанкціонованої торгівлі у невстановленому місці та дотримання Правил благоустрою та утримання територій м. Яготин працівники відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату Яготинської міської ради 18 жовтня здійснили об'їзд торгових рядів, що розташовані поблизу Привокзальної площі в м. Яготині.

Під час об’їзду було виявлено несанкціоновану торгівлю саджанцями малини та винограду на території відведеній для стоянки автомобілів по  вул. Вокзальній в місті Яготин.

З продавцями саджанців було проведено роз’яснювальну бесіду щодо необхідності здійснення продажу сільськогосподарської продукції на території торгових рядів.

Громадянам було зроблені усні попередження. У разі повторного випадку порушення Правил благоустрою, їх буде притягнуто до адміністративної  відповідальності.

НАГАДУЄМО здійснення несанкціонованої торгівлі поряд металевого паркану, в переході між Вокзалом та торговими рядами з 01 травня – ЗАБОРОНЕНО!