Інформація щодо пішохідного мосту через залізницю в м. Яготин

Дата: 28.11.2018 17:56

Фото без опису14 листопада Яготинська міська рада інформувала жителів міста про початок проведення відкритих торгів  щодо капітального ремонту пішохідного мосту над залізничними коліями, що сполучає вулиці Вокзальна та Привокзальна у м. Яготин.

Зокрема, 09 листопада 2018 року через автоматизований електронний майданчик на веб-порталі Уповноваженого органу - prozorro.gov.ua було опубліковано оголошення про проведення відкритих торгів. Кінцевий строк подання – 26.11.2018.

По вказаному оголошенню було подано лише одну пропозицію ПрАТ «Мостобудівне управління - 3».

Згідно з ст. 28 Закону України «Про публічні закупівлі», оцінка тендерних пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у тендерній документації, та шляхом застосування електронного аукціону. Згідно вимог норм чинного законодавства, якщо кількість пропозицій менше 2-х, то закупівля вважається такою, що не відбулась, про що є відповідна інформація на сайті Уповноваженого органу prozorro.gov.ua, оголошення № UA-2018-11-09-002132-c.

В зв'язку з цим, 27 листопада 2018 року через автоматизований електронний майданчик на веб-порталі Уповноваженого органу - prozorro.gov.ua було повторно опубліковано оголошення про проведення відкритих торгів на закупівлю: 45220000-5 - Інженерні та будівельні роботи за № UA-2018-11-27-000144-a.

Яготинська міська рада звертається до всіх бажаючих та/або зацікавлених осіб чи суб'єктів господарювання ознайомитися з тендерною документацією опублікованою через автоматизований електронний майданчик на веб-порталі Уповноваженого органу – prozorro.gov.ua за оголошенням № UA-2018-11-27-000144-a.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій встановлено 12 грудня 2018 року.

В разі повторення ситуації щодо відсутності достатньої кількості учасників для проведення електронного аукціону, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», буде застосовано переговорну процедуру закупівлі.