Робоча зустріч представників інвеcтора ТОВ «VITEO» з фермерами Яготинського району

Дата: 27.12.2017 17:56

Фото без опису27 грудня у залі засідань Яготинської міської ради відбулась робоча зустріч представників інвеcтора ТОВ «VITEO» з фермерами Яготинського району, щодо перспектив співпраці вирощування сільськогосподарської продукції для потреб підприємств.

На зустрічі були присутні: міський голова Н.М. Дзюба,  перший заступник міського голови С.О. Овчаренко, представники ТОВ «VITEO», голова асоціації фермерів А.Б. Бойко, представник управління агропромислового розвитку Яготинської районної державної адміністрації П.А. Іваніщенко, представники фермерських господарств району.

Учасники наради обговорили перспективи співпраці по вирощуванню окремих видів овочевих культур (морква, буряк, цибуля ріпчаста, часник, картопля, капуста, зелень, цибуля зелена тощо) та умови можливої співпраці.

Представники ТОВ «VITEO» акцентували увагу на моделі взаємовідносин між підприємством та виробниками, можливі строки та перспективи реконструкцій виробничих потужностей заводу по сушці овочів (приміщення колишнього Яготинського  консервного заводу).

Під час зустрічі було домовлено про продовження діалогу спрямованого на взаємовигідну співпрацю.

Для довідки

Наприкінці 2017 року підприємство придбало виробничі потужності колишнього Яготинського  консервного заводу та планує в 2018 році розпочати реконструкцію та розпочати виробництво харчової продукції.

Напрямок діяльності ТОВ «VITEO»

Проект спрямований на виробництво сушених овочів з української сировини

Завдання ТОВ «VITEO»

Основним завданням компанії є виробництво сушеної продукції для задоволення вимог кожного клієнта