Засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради

Дата: 20.04.2017 17:59

20 квітня під головуванням міського голови Н.М. Дзюби відбулось засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради, під час якого було розглянуто 18 питань.

Керуючий справами виконкому В.А. Галицький прозвітував про стан роботи зі зверненнями громадян за І квартал 2017 року.
Так, працівниками відділу  організаційної забезпечення діяльності апарату Яготинської міської ради за І квартал 2017 року було зареєстровано та розглянуто  670 письмових звернень від фізичних та юридичних осіб  (за І квартал 2016 року – 550 звернень).
До міської ради надійшло 742 усних звернень, в тому числі протягом звітного періоду зареєстровано 50 звернень під час особистого прийому громадян (за І квартал 2016 року – 73).

З метою упорядкування пасажирських перевезень автомобільним транспортом загального користування та організації контролю за дотриманням автомобільними перевізниками умов договорів на перевезення пасажирів на постійних міських автобусних маршрутах загального користування в м. Яготині членами виконкому було затверджено:
- склад комісії з питань контролю за дотриманням автомобільними перевізниками умов договорів на перевезення пасажирів на постійних міських автобусних маршрутах загального користування в м. Яготині;
- Положення про комісію з питань контролю за дотриманням автомобільними перевізниками вимог умов договорів на перевезення пасажирів на постійних міських автобусних маршрутах загального користування в м. Яготині;
- форму акту обстеження за дотриманням автоперевізниками вимог умов договорів.

Розглянувши Акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, від 20 березня 2017 року члени виконкому надали дозвіл комунальному підприємству Яготинської міської ради «Комунальник» на видалення та кронування зелених насаджень у місті Яготин, а саме: видалення дерев у кількості 88 (вісімдесят вісім) одиниць, кронування 89 (вісімдесят дев’ять) одиниць.

Члени виконавчого комітету також надали дозвіл фізичній особі-підприємцю на торгівлю кавовими напоями по вул. Незалежності, 100-а (поблизу магазину «АТБ-Маркет»), вул. Вокзальна (привокзальна площа) та поряд зі стадіоном «Колос» в м. Яготин, а також СП ТОВ «Нива Переяславщини» на виїзну торгівлю зі спеціалізованого автомобіля з реалізації м'ясних та ковбасних виробів ТМ «П'ятачок» по вул. Вокзальна (привокзальна площа) в місті Яготині.

В ході засідання члени виконкому розглянули документи та прийняли рішення:
- про зміну поштової адреси та присвоєння поштових адрес квартирам, житловим будинкам, нежитловим приміщенням, а також впорядкування поштових адреси житлових приміщень у гуртожитку за адресою: 07000, Київська область місто Яготин, вул. Робітнича, 11;
- про надання дозволу громадянам на виготовлення проектної документації на підключення до міських водопровідних мереж житлових будинків в м. Яготин;
- про зарахування на квартирний облік жителів м. Яготин, зокрема учасника АТО та дитини позбавленої батьківського піклування;
- про проведення перереєстрації особи, яка перебуває на квартирному обліку при виконавчому комітеті Яготинської міської ради та потребує поліпшення житлових умов;
- тощо.