Пришкільні літні табори відпочинку
З початком літніх канікул, з 01.06 до 12.06.2026 року, на базі закладів загальної середньої освіти Яготинської міької ради офіційно розпочали роботу 8 пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням дітей:
- «Сонячний» Яготинського ліцею №1 та Сулимівська філія Яготинського ліцею №1;
- «Літо пригод і відкриттів» Яготинського ліцею №2 та Панфильська філія Яготинського ліцею №2;
- «Веселка» Яготинського ліцею №3;
- «Веселка» Богданівський НВК «ЗОШ I-IIIступенів ДНЗ (ясла-садок)» імені Катерини Білокур;
- «Дивосвіт» ОЗОНЗ "Жоравський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.– ДНЗ (ясла-садок)" та Філії «Червонівський НВК «ЗОШ I-III ст.-ДНЗ (ясла-садок)» ОЗОНЗ "Жоравський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.– ДНЗ (ясла-садок)»;
- «Орбіта» Капустинський НВК «ЗОШ I-III ступенів ДНЗ (ясла-садок)»;
- «Веселка» Лемешівської гімназії;
- «Супій» Супоївської гімназії.
Організація такого відпочинку допомагає дітям адаптуватися після навчального року, знайти нових друзів, надолужити освітні втрати.
Для дітей організовано дворазове збалансоване гаряче харчування.
З вихованцями працюють досвідчені педагоги, психологи та керівники гуртків.
Щодня проходитимуть квести, майстер-класи, спортивні змагання та екскурсії.
