Пошук

Представлення новопризначеного голови Яготинської районної державної адміністрації

Дата: 11.04.2018 18:11
Кількість переглядів: 595

Фото без опису11 квітня голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган представив активу району нового керівника. Згідно з розпорядженням Президента України Петра Порошенка від 07.04.2018 року №60/2018-рп, головою Яготинської районної державної адміністрації Київської області призначено Шмигановського Василя Степановича, який до цього був начальником управління Переяслав-Хмельницького об’єднаного Пенсійного фонду.

Відбулося представлення за участі начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних служб, установ та організацій, депутатського корпусу, керівників органів місцевого самоврядування та громадськості.

Привітавши Василя Степановича із призначенням, голова Київської облдержадміністрації окреслив завдання, над реалізацією яких має працювати виконавча влада спільно з органами місцевого самоврядування, депутатським корпусом та сільськими радами.

Олександр Горган зазначив, що на нове керівництво району державна влада і, насамперед, жителі району  покладають великі сподівання. Звернув увагу губернатор на проблеми району щодо медичного обслуговування, освіти, сільськогосподарського розвитку, обслуговуванню та стану доріг та інші  життєво важливі питання. Тому потрібно докласти максимум зусиль для покращення життєдіяльності краю.

Також, очільник області висловив впевненість, що життєвий досвід Василя Степановича, як  новопризначеного керівника району, дасть максимально позитивний результат для подальшого розвитку Яготинщини.

У своїй промові Василь Степанович висловив щиру подяку за високу довіру, а також запевнив, що продовжить працювати задля процвітання та покращення життя жителів району. І тому зосередить увагу над реалізацією завдань державної ваги, втілення урядових реформ, дотриманні плану розвитку району та прийнятті виважених та ефективних рішень задля добробуту Яготинщини.

 

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора