Оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради

Дата: 09.10.2017 18:12

Фото без опису09 жовтня відбулась оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради під головуванням міського голови Н.М. Дзюби.

Начальники відділів апарату міської ради, керівники комунальних підприємств Яготинської міської ради: «Комунальник», «Яготинська ЖЕК», "Міськсвітло", «Яготинський ВУ ВКГ», "Ритаул", редакції газети «Яготин – місто моє» та директор стадіону «Колос» В.В. Сапронайтіс доповіли про стан виконання доручень міського голови та прозвітували про виконані роботи за період з 02 жовтня по 08 жовтня 2017 року.

Міський голова Н.М. Дзюба ознайомила присутніх з програмою засідання Київської регіональної платформи на тему: "Проблемні питання законодавчого регулювання запровадження заходів з енергоефективності в населених пунктах" при Київській обласній адміністрації.

За результатами оперативної наради міським головою Н.М. Дзюбою були надані відповідні доручення керівникам комунальних підприємств та начальникам відділів апарату міської ради.