Здійснення торгівлі біля магазину ТОВ «АТБ-Маркет»

Дата: 21.06.2018 18:25

21 червня керуючий справами виконавчого комітету Яготинської міської ради В.А. Галицький, начальник відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату міської ради Ю.В. Михайлов взяли участь у нараді, яка відбулась під головуванням першого заступника голова Яготинської райдержадміністрації О.І. Рудніцької стосовно торгівлі біля магазину ТОВ «АТБ-Маркет» (м. Яготин, вул. Незалежності, 100-а).

Шановні громадяни!!!

Яготинська міська рада нагадує, що на території торгівельних рядів поблизу  магазину «АТБ-Маркет» по вул. Незалежності, 100-а вулична торгівля всіма видами товарів продовольчої та непродовольчої групи, крім торгівлі надлишками сільськогосподарської продукції рослинного походження, яка вирощена на власних присадибних ділянках ЗАБОРОНЕНА, відповідно до рішення виконавчого комітету Яготинської міської ради від 15.06.2016 № 116 «Про заборону торгівлі поблизу магазину «АТБ-Маркет» по вул. Незалежності, 100-а в м. Яготин».