A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Відео-виступ Яготинського міського голови Наталії Миколаївни Дзюби на Урочистому засіданні Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональої політики та місцевого самоврядування

Дата: 15.06.2017 18:39
Кількість переглядів: 541

7 грудня в Комітеті Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування відбулося Урочисте засідання, присвячене Дню місцевого самоврядування, в якому взяла участь і очільник міста Яготин Наталія Миколаївна Дзюба. 

Засідання було присвячене відзначенню свята на високому державному рівні та приверненню уваги до місця і ролі місцевого самоврядування в розбудові української державності. 

На заході обговорили проблематику становлення та розвитку системи місцевого самоврядування в частині проведення децентралізації, її нормативного забезпечення та практичної реалізації, існуючих проблем та їх вирішення. Також окреслили і напрями діяльності органів державної влади для забезпечення подальшого розвитку та зміцнення інституту місцевого самоврядування. 

"Я хочу назвати один закон, який вкрай потрібен місцевому самоврядування - це закон про місцевий референдум. Ми говоримо про участь громади. Ми говоримо про спільні прийняті рішення", - зауважила в своєму виступі очільник міста Яготин Н.М. Дзюба.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень